Giriş yap

Türkiye'nin güvenilir Filo Kiralama markası NSI Filo KiralikArabalar.Com.Tr’de!

Türkiye'nin güvenilir Filo Kiralama markası NSI Filo KiralikArabalar.Com.Tr’de!
  • 1993 yılında iş makinesi, ekipman ve hafif ticari araç kiralama ile başlayan yolculuğumuz, 2017 yılında binek araç ve 4X4 arazi araçların filomuza eklenmesi ile müşteri odaklı, rekabetçi fiyat avantajı ve yeni nesil hizmet anlayışı ile bugün yurt içi ve yurt dışındaki ofislerimizde ilk günkü heyecanla devam ediyor.
  • Yurt içinde ve yurt dışında her müşterimize özel hizmet vererek avantajlı, güvenilir, yenilikçi ve global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.
  • NSI Filo olarak geniş araç portföyümüzle , her zaman güvenebileceğiniz bir iş ortağı olmak için hazırız. Kurumsal filo kiralama talepleriniz için sizi bekliyoruz.

Operasyonel araç kiralama hakkındaki tecrübemiz ve avantajlarımız ile sizin için en iyi stratejiyi belirliyoruz. Şirket aracı kiralayarak operasyonunuz için en doğru seçimi yapmak sizin elinizde! Uzmanlarımıza danışarak en uygun çözümü öğrenin

  • NSI Filo Kiralama, sektörde farklılığını göstermek için müşteri memnuniyeti ve çalışan memnuniyetini ön planda tutuyor. NSI Filo Kiralama, vale hizmetiyle müşterisinin bulunduğu yere teslimat yaparak müşterisini önemsediğini gösteriyor ve memnun müşteri sayısını arttırıyor.
  • NSI Filo Kiralama, sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor. Kiralanan her araca bir fidan dikiyor ve o fidana müşterisinin adını veriyor.