Giriş yap

Hertz Aylık Araç Kiralama

Hertz Aylık Araç Kiralama

 

Dünyanın ilk ve lider araç kiralama markası Hertz’den kurumlara ve bireylere özel operasyonel uzun süreli aylık kiralama hizmeti ile fark yaratıyor. Hertz Aylık ve uzun dönem kiralama hizmeti ile gerek bireysel gerekse kurumsal tüm müşterilerine eşsiz hizmetler sunuyor.

Hertz, hem kurumlara hem bireylere çok cazip fiyatlarla ve artık sabit fiyat garantisi ile aylık kiralama imkanı sağlıyor. Yapacağınız kiralamalar için 3 Aylık Peşin ödemenize 3 Ay sabit fiyat garantisi Hertz'ten. Detaylı bilgi veya fiyat teklifi almak için 444 0 227 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir veya [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. Bu kampanya sınırlı sayıda araç için geçerlidir. Stoklar tükenmeden rezervasyon yapmanızı öneririz.

Sizde aylık bazda araç kiralama hizmetine ihtiyacınız varsa Hertz ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Hertz ‘in kiralık tüm araç marka ve modellerine sitemizden ulaşabilirisiniz. Tüm Türkiye’de bulunan Hertz kiralama noktalarının tüm kiralık araç ilanları kiralikarabalar.com.tr ‘de sizleri bekliyor.