Giriş yap

Kiralık Opel Astra

Kiralık Opel Astra
Kiralık Opel Astra
1/1 Fotoğraf

Fotoğraflar yükleniyor

Kiralık Opel Astra
1 / 1
450
İlan No 7063
İlan Tarihi 8 Ocak 2023
Haftalık Fiyat Belirtilmemiş
Aylık Fiyat Belirtilmemiş
Yıllık Fiyat Belirtilmemiş
Yıl 2018
Motor hacmi 1201 - 1400 cm3
Kilometre 80.000
Vites Otomatik
Yakıt Dizel
Kasa tipi Sedan
Depozit Ön Provizyon
Ödeme Şekli Hepsi
Kasko Full Kasko
Kimden Rent a Car

Adayaz Filo Kiralama

Kayıt tarihi:
03-08-2022

Adayaz Filo Kiralama

Üyelik tarihi: 1 Ocak 2020

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep 0532 219 71 49
İş 0312 439 86 66
WhatsApp0532 219 71 49
İlan sahibi: Adayaz Filo Kiralama
Ara WhatsApp

Adayaz Filo Kiralama, gelişen teknolojileri takip eden, çözüm odaklı, planlı ve profesyonel araçlara sahip hizmet politikasıyla her geçen gün kendini gelişme arzusunda olan bir kurumsal araç kiralama şirketidir.

    Adayaz Filo Kiralama 2007 yılında kurulmuştur. Adayaz Filo Kiralama şirketimiz, ilk olarak Ankara Çankaya İlçesinde satış ofisini açmış ve halen araç kiralama hizmetine devam etmektedir. 2017 yılında ise daha geniş filo hizmeti faaliyete geçmiş olup buradaki hizmetlerimiz yeni yerinde devam etmektedir.

     Filo araç kiralama olarak, şirketlerin istemiş oluğu araçlar ile 6 aylık, 1 yıllık ve daha uzun dönem olmak üzere araç kiralama yapılmaktadır. Alanında uzman, tecrübeli ekibimiz ile müşterilerimize lüks araç kiralama, ticari araç kiralama hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca Adayaz Filo Kiralama şirketimiz bünyesindeki frigofirik ( soğutuculu araçlar), arazi taşıtı kiralama hizmeti de bulunmaktadır. Bugün, memnuniyetle görmekteyiz ki; daha önce koyduğumuz bütün hedeflerimize başarıyla ulaşmış ve yeni hedeflerimiz doğrultusunda geleceğe ümitle bakmaktayız. Firmamız ve ülkemiz adına üzerimize düşen sorumlulukların farkında olarak, geleceğe doğru yüksek bir inanç ve dinamizmle çalışma arzumuzdan hiçbir şey kaybetmeden,  işimizi Kanun, Tüzük, Yönetmelik ve diğer bütün yasal düzenlemeler çerçevesinde yaparak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceğiz.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Kiralama Şekli
Ehliyet Sınıfı
Ehliyet Geçerliliği
Ehliyet Süresi
Sürücü Yaşı
Ücretli Opsiyonlar
Teslimat Seçenekleri
Yer & Kilometre Kapsamı