Giriş yap

OTO2SAT İLE TANIŞ ARACINI ANINDA SAT

OTO2SAT İLE TANIŞ ARACINI ANINDA SAT

Üvez Otomotiv Grup ‘un yeni girişimi Oto2sat aracını satmak isteyenlere büyük kolaylıklar ve hızlı alım avantajı sağlıyor. Tahminen yaklaşık 3-4 saat içinde aracınızı nakit alım ile satın alan sistem ile Oto2sat ikinci el aracını satmak isteyenlere hizmet sunuyor.

Oto2max ve Easygo Car Rental markaları ile otomotiv sektöründe uzun yıllar hizmet veren Üvez Otomotiv Grup şimdi de ikinci el aracını satmak isteyenlere sadece 2-3 saatte aracını kendilerine satabilecekleri markaları Oto2sat ile hizmet sunuyor.

Aracınızı bir günde üstelik nakit olarak satabileceğinizi biliyor musunuz? Evet, Oto2sat ile aracınızı değerinde nakit olarak alıyoruz. Üstelik tüm işlemler randevu ile aynı gün içinde tamamlanıyor.

Oto2sat ’a otomobilinizi 3 adımda kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde satar, ödemenizi hemen alırsınız; 1- Ücretsiz Fiyat Değerleme, 2- Ücretsiz Ekspertiz, 3- Güvenli ve Hızlı Nakit Ödeme.

Ücretsiz Fiyat Değerleme

Sektörün en güncel fiyatlarını sunduğumuz özel yazılımımız sayesinde, aracınıza en yüksek fiyat teklifini alabilirsiniz. Sitemizde bulunan fiyat teklifi hesaplama alanından araç marka ve modelinizi seçerek fiyat teklifimizi hemen alabilirsiniz.

Ücretsiz Ekspertiz

Online sunulan fiyat teklifimizi kabul etmeniz ve araç satışı için randevu oluşturmanız durumunda aracınızı ücretsiz ekspertiz eder ve taahhüdünüzden farklı bir durumun çıkmaması durumunda alış işlemlerini teklif ettiğimiz fiyat ile gerçekleştiririz.

Güvenli ve Hızlı Ödeme

Aracınızı Oto2sat ‘a satmaya karar vermeniz durumunda ödemeniz sadece birkaç içinde hesabınıza nakit olarak aktarılmaktadır.

Araç satış ve ilan siteleri ile vakit kaybetmek yerine hızlı ve güvenli arabasını satmak isteyenlerin tercihi firmamız ile sizde otomobilinizi sadece bir günde satabilir ve ödemenizi anında alabilirsiniz. Sürekli olarak geliştirdiğimiz sistemimiz ve müşteri memnuniyet politikamız ile araba satmak isteyenlerin beklentisini yüksek bir memnuniyet ile karşılamaktayız.

Oto2sat ‘ a araç satmaya karar vermeniz durumunda sizleri uzun süren evrak işleri ile muhatap etmeden en kısa yoldan araç satış işlemini tamamlıyoruz. Alanında uzman ve deneyimli personelimizin gözetiminde tüm araç satışınızı ofisimizden gerçekleştiriyor ve ödemenizi satın alma işlemi ile birlikte hesabınıza yatırıyoruz.

Firmanın internet sitesi : www.oto2sat.com
İletişim : 
Yenibosna Merkez Mahallesi Çınar Caddesi no:31 D:C31 / D, 34197 Bahçelievler / İstanbul
Telefon : +90 212 655 99 99 
Mail : info@oto2sat