Giriş yap

Sık Sorulan Sorular

  • “Araç Kiralamak İstiyorum” süreç nasıl işliyor?

Kiralikarabalar.com.tr olarak hedefimiz araç kiralamak isteyen ile aracını kiraya vermek isteyeni aracısız tek bir platformda bir araya getirmektir. Bu anlamda araç kiralamak isteyenler araç marka ve model seçerek kendisine en uygun aracı belirleyip araç sahibi kurum ya da şahıs ile direkt kendisi iletişime geçebiliyor ve kiralama işlemlerini aralarında tamamlayabiliyorlar.

  • Hangi araç marka ve modellerini sitenizde bulabilirim?

Sitemiz üzerinden kiralık olarak sunulan tüm marka ve modelleri bulabilirsiniz. Araç özellikleri, görselleri ve fiyatlarına varıncaya kadar detaylı bilgilerini sitemiz üzerinden edinebilirsiniz.

  • Araç Kiralamak İçin Üye Olmak Zorunda Mıyım?

Hayır araç kiralamak için üyelik zorunluluğumuz bulunmamaktadır. Ancak aracınızı kiraya vermek istiyorsanız eğer üye olmak ve mağazanızı oluşturmanız gerekmektedir.

  • Araç Kiralayacağım Firmaya Güvenebilir Miyim?

Sitemiz üyelik sistemi ile mağaza onayına izin vermektedir. Tüm üye iş yerleri belli kriterler ile sistemimize üye kabul edilmektedir. Ancak yine de sistemimizde aracılık olmadığı için araç kiralayacağınız firma hakkında bilgi toplamak ve sözleşme yapmak siz ve kurum arasında ki kişisel güven ilişkisine bağlıdır.

  • Kiraladığım Aracın Ödemesini Nasıl Yapacağım?

Sistemimiz üzerinden her hangi bir kiralama ödemesi alınmamaktadır. Tüm kiralama bedelleri araç kiraya veren ile araç kiralayan arasında anlaşılan ödeme yöntemi ile gerçekleştirilmektedir.

  • Araçlar Arasında Fiyat farkı Neden Bulunuyor?

Sistemimizde kiraya sunulan her bir aracın ilan sahibi yani mağaza sahibi bulunmaktadır. Her işletmede kendince kiralama bedeli belirlemektedir. Bu anlamda kiralikarabalar.com.tr olarak fiyatlara müdahale edemiyoruz. Ancak müşteriyi / ziyaretçiyi yanıltan fiyat ve ilanları şikayet gelmesi durumunda inceliyor ve gerekli işlemleri gerçekleştiriyoruz.

  • Aracımı Kiraya Vermek İstiyorum. Ne Yapmam Gerekiyor?

Kiraya vermek istediğiniz araç hakkında ilan açabilmeniz için öncelikle sitemize üye olmanız daha sonra ise profil bölümünüzün altında yer alan mağaza oluşturma işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Araç sayınıza göre mağaza türlerinden size uygun olanı seçerek mağazanızı oluşturabilir ve aracınızı kiralanması için hemen ilan olarak yayınlayabilirsiniz.

  • İlanımı Ön Plana Çıkarabiliyor Muyum?

Evet. İlan dopinglerimizden size uygun olanları seçerek rekabet gücünüzü kullanarak rakiplerinizin önünde yer alabilir aracınızı daha kısa sürede kiraya verebilirsiniz. İster kategoride, ister araç marka ve modelinde dopingler uygulayabilirsiniz.

  • Sitenize Üyelik Ücretli Mi?

Hayır. Tüm üyelik işlemlerimiz ücretsiz olup sadece ilan yayınlamak isteyen kurumsal üyelerimiz için araç sayısına göre mağaza ücretlendirmemiz bulunmaktadır. Araç kiralamak isteyen tüm bireysel ve kurumsal üyelerimiz sitemizden ücretsiz yararlanabilir.