Giriş yap

Ürün İade ve Geri Ödeme

İptal / İade Şartları

Kiralikarabalar.com.tr web sitesi üzerinden hizmet sunmak için aldığınız mağaza paketlerini kullanmadan yani henüz mağaza bilgilerinizi girmeden ve ilan yayınlamamak şartı ile almış olduğunuz hizmeti yedi (7) gün içinde iptal edebilirsiniz. İptal sürecinde firmamız mağazanızı inceleyerek gerekli şartlar yerine getirilmiş ise sadece hizmet bedelini düşerek ödemenizi hesabınıza otuz (30) iş günü içinde geri iade edecektir.

İptal / İade Şartları Nelerdir?

İptal / iade talebi oluşturmanız durumunda satın alınan hizmet paketi aşağıda ki kurallar çerçevesinde incelenir. Bu kurallardan her hangi birinin yerine getirilmemesi durumunda iptal / iade başvurunuz kabul edilmemektedir. 

- Alınan hizmetin faturası veya makbuz ya da kredi kartı ile ödeme yapmışsanız ödemenizi ispat edecek belge,

- Hizmet vermeniz için açılan mağazanızı açılış tarihi itibaren yedi (7) gün içinde iptal / iade başvurunuzu yapmak ve bu süre içinde mağazayı herhangi bir şekilde kullanmamış olmak,

- İptal / iade başvurunuzu [email protected] mail adresine iptal / iade nedenlerinizi anlatan bir mail ile birlikte gerçekleştirmek ve gerekli evrakları mailiniz ile birlikte göndermek.