Giriş yap

VIP OTO KİRALAMA BAYİLİK VERİYOR

VIP OTO KİRALAMA BAYİLİK VERİYOR

 

Trabzon merkezli ve deneyimli araç kiralama firması VIP Oto Kiralama 81 ile bayilik veriyor. Marka 25 yıldır faaliyet gösteren alanında oldukça deneyimli bir işletmedir. Uzun yıllardır Trabzon bölgesinde yüksek kapasite ve sağlam mali yapısıyla hizmet veriyor. Marka bu tecrübesini ve gücünü yatırımcılarla paylaşmak istiyor.

VIP Oto Kiralama Franchise Sistemi

Markanın amacı sektöre adım atmak isteyen veya hali hazırda hizmet veren rent a car firmalarının kurulmasına ve büyümesine yardımcı olarak bayileşmek.

Marka kurumsal yapısı ve araç temin gücüyle VIP Oto Kiralama çatısı altında 81 ilde 81 bayiyle hizmet vermeyi amaçlıyor.

Rent a car firmalarının sezon içerisinde daha fazla araç ile çalışıp daha çok kazanmasını kolaylaştıran işletme rent to rent mantığıyla firmaların çok büyük yatırımlar yapmadan çok sayıda araç sahibi olmalarını kolaylaştırıyor. Örneğin 20 araç çalıştırmak isteyen bir firmanın ortalama 300 Bin tl yatırım yapması yeterli. Girişimcinin araç başına 15 Bin tl’lik bir teminat mektubu veya nakit vermesi araçları kullanabilmesini sağlıyor. Rent a car her ay merkeze kira ödüyor ve süre sonunda araçları geri teslim ediyor.

VIP Oto Kiralama Detaylar

  • Merkez tarafından kiralama yönlendirmeleri de yapılıyor. (%15 komisyon alınıyor)
  • Araç satın alımlarında çok yüksek indirimler sağlanıyor.
  • Araç satma iş yükü ile karşılaşılmıyor.
  • Bayilere rent to rent yapan diğer firmalara göre daha ucuz araç kiralanıyor.