Giriş yap

Alamo Türkiye Yatırımları Devam Ediyor!

22 Temmuz 2019
Alamo Türkiye Yatırımları Devam Ediyor!

1974'te Alamo Rent A Car, Florida'da Sınırsız Serbest Kilometre kavramına öncülük ederek dört lokasyon açar. 1974’ten 2005'e kadar sınırsız yeniliğe öncülük eden Alamo markası 2005’te, sektörün ilk ve tek online check-in sistemini başlatır ve online araç kiralama dönemi başlaış olur. 2007’de Alamo, bugün aynı zamanda Enterprise Holdings' in sahibi ve işletmecisi olan St. Louis Taylor Ailesi tarafından satın alınır. Tarihler 2018'i gösterdiğinde, Alamo Türkiye pazarına Enterprise Türkiye çatısı altında hızlı bir konumlandırma ile yapılanıyor.

2019 yılının ikinci yarısındayız ve Alamo bugün Türkiye'nin her yerinde. Alamo ofis bilgilerine ve iletişim numaralarına buradan ulaşabilirsiniz. 

Filosunda her türlü marka ve modeli bulabileceğiniz Alamo'dan uygun ve hesaplı araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Bunun için markanın web sayfasında yer alan kampanyalarını takip edebilirsiniz. 

Alamo'dan ; Alamo Tarzı Km

Alamo araç kiralama kişiselleştirilen kilometre sınırı ile müşterilerin kalbini kazanıyor. Kiralama süreçlerinde var olan kilometre sınırlarını ayrıştırarak, müşterinin ihtiyacı tercihi doğrultusunda kendi kilometre sınırını kendisinin seçmesine olanak tanıyor. Gideceği yol kadar önceden bedel ödeyerek hem ekonomik hem de kişiselleştirilmiş araç kiralama ayrıcalığını yaşama şansı yakalıyor. Aynı zamanda sigorta paketini müşterimiz kendisi belirleyebiliyor.