Giriş yap

Intercity 2021 Kış Kampanyası İle Ses Getiriyor

Intercity 2021 Kış Kampanyası İle Ses Getiriyor

Son zamanlarda büyük oranda artış yaşanan araç kiralama fiyatlarında Intercity 2021 kış kampanyası ile olabilecek minimum fiyatlara indirgiyor. Öyle ki kampanya hem 2021 kış ayına özel hem de 2021 model araçlardan oluşuyor. Yani 0 Km ya da çok düşük Km araçlar ile keyifle bu kışı kiraladığınız araçlar ile geçirebilirsiniz.

Intercity “2021 Kış Kampanyası” ile dilediğiniz aracı 2021 modelini çok uygun rakamlarla kiralayabilirsiniz. Uygun fiyatlı araç kiralama sezonu Intercity ‘de sizi bekliyor. Kampanya sayfasına https://intercityfilo.com/2021-kis-kampanyasi linkinden ulaşabilirsiniz. 

Intercity’nin İstanbul Merkez olmak üzere, İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Samsun ve Antalya şehirlerinde ofisleri bulunmaktadır. 500 kişiyi aşan profesyonel kadrosu ile Intercity %25 pazar payını ve sektör liderliğini muhafaza etmektedir. Intercity, filonuzun belirlenmesinde analiz yaparak ihtiyacınıza uygun çözümlerle sahada kullanılacak araçlardan, üst düzey yönetici araçlarına kadar marka ve modelden bağımsız geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve her sınıftan binek ve ticari araçlar kiralamaktadır.

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 1992 yılında kurulan Intercity, İstanbul, İzmir ve Ankara’da kendi servisleri ve yurt çapındaki anlaşmalı servis noktaları ile müşterilerine garantili ve 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.