Giriş yap

AVİS CARAVAN KİRALAMA HİZMETİ İLE FARK YARATIYOR!

AVİS CARAVAN KİRALAMA HİZMETİ İLE FARK YARATIYOR!

Son dönemlerde özellikle yaz aylarında en çok tercih edilen kiralama formülü olan caravan kiralama alanında AVİS başlatmış olduğu AvisCaravan ile müşterilerine yeni bir kiralama deneyimi yaşatıyor.

Özellikle tatil planlarını tek bir konumda ya da bir otel odasında geçirmek istemeyenlerin tercihi olan caravanların kiralanması konusunda uzman personel ve yılların verdiği deneyim ile hizmet sunan Avis şimdiden büyük bir ilgi ve beğeni görüyor.

Avis’ e göre caravan kiralamamız için gerekçelerin başında müthiş doğa güzelliklerimiz geliyor Ülkemizin doğasının çok uygun olmasına rağmen, tatil dendiğinde akla ilk gelenler; oteller, yazlıklar veya ev kiralama gibi alternatifler olsa da özellikle de doğa ile iç içe tatil yapmak adına tercih edilebilecek en iyi alternatif karavan kiralamaktır. Yaz kış demeden seyahat etmeye uygun olan AvisCaravan, konforlu ve çok özel bir camping deneyiminin anahtarıdır.

AVIS ‘ten Kiralayabileceğiniz  Caravan Çeşitleri

AvisCaravan filosunda motokaravan ve çekme karavan yer almaktadır. Bu karavanlar en çok tercih edilen karavan tipleridir.

AvisCaravan’ın motokaravanları Fiat Ducato model aracın içerisine yatak, tuvalet/banyo, mutfak gibi yaşam modülleri eklenerek dönüştürülmüş halidir. Çekiş sağlayacak herhangi bir araca ihtiyacı olmaz. 2–4 kişilik seyahatler için uygundur. Ulaşım ve konaklamanın tek bir araç ile yapılmasına olanak sağlar.

 

AvisCaravan’ın çekme karavan modeli olan Carpento 360 büyük araçların çekişine uygundur. Bu sebeple çekme karavan tercih etmeniz durumunda karavanın bağlanacağı araç da, çekme karavan ile birlikte kiralanır. 2-6 kişi arası kapasiteye sahip olan, yatak, tuvalet/banyo, mutfak gibi yaşam modüllerinin bulunduğu bir karavan modelidir. Hafifliği ve kompakt yapısı ile hiçbir sürüş zorluğu yaşamadan kullanabileceğiniz gibi, kendisinden ayrılabilen ayrı bir araç sayesinde ise size tatillerinizde daha fazla hareket imkanı sağlar.

Sizde caravan kiralamak için Avis ofisleri ile görüşebilir ya da dilerseniz  https://www.avis.com.tr/avis-karavan linkteki karavan kiralama sayfasından bilgi alabilirsiniz.