Giriş yap

EUROREPAR KAVACIK’TA AÇILDI

EUROREPAR KAVACIK’TA AÇILDI

Son dönemlerde ülkemizde güzel gelişmeler yaşanmakta. Özellikle dünyaca ünlü yatırımların ülkemizde markalaşma ve büyüme trendi yakalaması oldukça önemli bir gelişme. Bu anlamda yetkili servis olan ve tüm dünya da 5000 den fazla noktada hizmet sunan EUROREPAR İstanbul Kavacık’ta servis noktasını açtı. ÜVEZ Otomotiv Grup bünyesinde açılan servis ile EUROREPAR Türkiye ‘de büyümeye devam ederken ÜVEZ Otomotiv Grup ‘ta otomotiv sektöründe bilgi ve deneyimini dünyaca ünlü bir marka ile birleştirerek yeni bir yola çıkmış oldu.

Konu ile ilgili haberi EUROREPAR KAVACIK İnternet sitesinde şu şekilde duyurdu;

Her marka ve modele servis hizmeti hedefi ile yola çıkan ve servis hizmetini deneyimleyen müşterilerince güvenilir servis olarak tanımlanan Eurorepar, Fransa’da 1500 ve dünyada 5000’den fazla servis noktası ile müşterilerine hizmet vermektedir. Şimdi bu büyük güç İstanbul Anadolu yakasının ulaşım ve konum olarak en merkezi yerlerinden biri olan Kavacık’ta sizlerle.

Üvez Otomotiv Grup bünyesinde bulunan “Oto Sihir” ile ”Eurorepar” arasında yapılan protokol ile bundan sonra “Oto Sihir”, “Eurorepar” markası ile siz değerli müşterilerine hizmet sunacaktır. Avrupanın her yerinde kesintisiz servis hizmeti sunan, milyonları bulan müşteri portföyü ve memnuniyeti ile araç servisi alanında dünyanın en saygın markalarından biri olan Eurorepar ile işbirliği yapmaktan ve gücümüze güç katmaktan ötürü haklı gururu yaşıyoruz.

TÜM BİNEK ve HAFİF TİCARİ ARAÇLAR İÇİN SERVİS, KONTROL, BAKIM & ONARIM HİZMETİ

Eurorepar Kavacık olarak tüm binek ve hafif ticari araçlar için servis, kontrol, bakım ve onarım hizmetlerini kesintisiz ve sorunsuz olarak sunmayı kendimize görev edindik. Alanında yeterli bilgi ve uzmanlığa sahip deneyimli personelimiz, baştan sona yenilenen geniş ve en son teknoloji ile donatılmış servis alanımızla araç servis ve kontrol işlemlerinde, periyodik bakım, lastik, akü, debriyaj, egzoz, fren, klima kontrolleri, gaz dolum ve boşaltım işlemleri, cam, mekanik ve elektrik onarım hizmetleri vermekteyiz.

Ayrıca Eurorepar Kavacık olarak tüm Eurorepar servisleri içinde boyasız göçük düzeltme, çatlak cam tadilatı, araç içi koltuk sigara yanığı, direksiyon yenileme hizmetlerimiz ile ön plana çıkmaktayız.

Sizde bir dünya markası araç bakım ve onarım servisinin deneyim ve uzmanlığı ile tanışmak ve en uygun rakamlarla aracınıza yatırım yapmak isterseniz bizler Eurorepar Kavacık olarak sizlere hizmet sunmaya hazırız.

EUROREPAR KAVACIK İLETİŞİM BİLGİLERİ;
Rüzgarlıbahçe Mah. Özalp Çıkmazı Sk. No:6/1 Beykoz / İstanbul Türkiye
0216 425 27 55 [email protected]