Giriş yap

GRS CAR ‘dan Aylık Kiralama Kampanyası

GRS CAR ‘dan Aylık Kiralama Kampanyası

GRS CAR ‘dan Aylık Kiralama Kampanyası

Araç kiralama sektörünün öncü markalarından GRS Car şimdi aylık araç kiralamalarında müşterilerine çok özel indirimler ve fırsatlar sunmakta. Sizde GRS Car aracılığı ile aylık araç kiralayın bu özel kampanya koşullarından hemen yararlanın.

GRS CAR Aylık araç kiralama kampanya detayları;

  • Aylık kiralamalarda bir aylık  ödemesi peşinat, bir aylık ödemesi de depozit olmak üzere, iki aylık kira bedeli araç tesliminde talep edilecektir.
  • Fiyatlar aylık 1000 KM sınırlı olan araçlar için geçerli olup 2000 KM , 3000 KM ve 4000 KM için de fiyat alabilirsiniz.
  • Şahıs kiralamalarında findeks sorgulaması, firma kiralamalarında evrak kontrol işlemi sağlanmaktadır.
  • Aylık kiralama için [email protected] adresine mail atarak veya 444 9 505’den rezervasyon oluşturmanız gerekmektedir.
  • Farklı kampanyalarla birleştirilemez olup stoklarla sınırlı ve sadece İstanbul ili için geçerlidir.
  • Kampanya genelinde GRS CAR RENTAL kiralama koşulları geçerli olacaktır

GRS CAR Hakkında

2012 yılı itibari ile Grs Car günlük kiralama ile de İstanbul bölgesi başta olmak üzere , Türkiye genelinde bir çok lokasyonda bayilik ağlarıyla hizmet akışını hızla sürdürmektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına karşı daima duyarlı ve çözüm odaklı yaklaşım sunan GRS Car, talep edeceğiniz araçlara geniş ürün yelpazesi ve profesyonel hizmet anlayışıyla destek sunmaktadır.  

Kurulduğu ilk günden beri her zaman önceliği olan kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen GRS Car gücünü Gürses Grubun 65 yıllık ticari deneyiminden alır.