Giriş yap

Neden Lease Plan İle Kiralama?

Neden Lease Plan İle Kiralama?

Araç kiralama sektörünün öncü markalarından Lease Plan ile uygun fiyata araç kiralayabilir, satın almaya nazaran da büyük oranlarda tasarruf yapabilirsiniz. Firma tam olarak bu konuda sizler için çok özel bir içerik oluşturmuş.

Lease Plan ‘ın çok özel araç kiralama paketleri ile dilediğiniz aracı uygun fiyata kiralayabilirsiniz.

Neden Kiralama?

Birçok işletme hala şirket araçlarını kiralamak konusunda kararsız. Diğer tarafta araçlarını kiralayan 3.000’in üzerinde müşterimiz kiralama ile daha güçlü bir bilançoya sahip olmanın ve risklerini minimize etmenin avantajını yaşıyorlar. Operasyonel kiralamayı tercih ederek siz de aylık sabit ödemelerle giderlerinizi düzenleyebilir, kiralama faturanızdaki KDV kalemini gider gösterebilir ve araçlarınızı yenileme vakti geldiğinde ikinci el değeri için tasalanmayarak avantajlı tarafa geçebilirsiniz.

Sürdürülebilirlik

EV100 global girişiminin bir parçası olduğumuzu biliyor musunuz? Bu girişim, elektrikli araçlara (EV’ler) geçişi hızlandırmaya ve 2030 yılına kadar elektrikli mobiliteyi yeni standardı haline getirmeye kararlı ileriye dönük şirketleri bir araya getirir.

Filo emisyonlarınızı nasıl düşüreceğiniz konusunda size rehberlik edelim. Sürdürülebilirlik alanındaki yeni gelişmeler hakkında sizi bilgilendirelim. Düşük emisyon alanlarının işletmenizi etkileyip etkilemeyeceğine bakalım. Şirketinizin ortalama karbon emisyonlarını gösteren yıllık raporları paylaşalım. Şirketinizin araç emisyon seviyelerini güncel pazar ve sektör istatistikleriyle karşılaştıralım Bunlardan herhangi birisini değiştirmek, karbon ayak izinizi etkileyebilir:

Şirketinizin toplam yakıt tüketimi

Şirketiniz için uygun yakıt türleri

Kilometre yönetimi
Her zaman sizin için sıradaki adımın ne olduğunu düşünüyoruz.
Bu bilgiyi sizinle paylaşmamızı ister misiniz? Bizi +0212 335 71 00 numaralı telefondan arayın.