Giriş yap

SHS Filo'dan Güç Gösterisi

30 Temmuz 2019
SHS Filo'dan Güç Gösterisi

Gücünü otomobil perakendeciliğinin lider markası Şahsuvaroğlu Otomotiv’den alan SHS Araç Kiralama ve Lojistik A.Ş. müşterilerine ideal kiralama deneyimini yaşatmak amacıyla 2013’te kurulmuştur. 2013’ten itibaren her yıl ciro ve araç parkını %100 artıran firmamız, Türkiye genelinde, kurum ve bireylere uzun dönem araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

2018 yılını 890 adet ile kapatan şirketimiz Türkiye genelinde operasyonel filo kiralama hizmeti vermektedir.SHS Araç Kiralama ve Lojistik A.Ş, 50 yılı aşkın süredir Ford markasını temsil eden Şahsuvaroğlu Otomotiv Divan Asia ile turizm alanında faaliyet gösteren Şahsuvaroğlu Gayrimenkul Marina’nın da içinde yer aldığı grubun en genç şirketidir. SHS Filo’nun tek sahibi ise Hakan Şahsuvaroğlu’dur.

2013 yılında kurulan şirketimiz 2016 yılında yeniden organize olmuş ve kadrosunu güçlendirmiştir. 2016 yılından itibaren yaklaşık her sene %100 e yakın büyüyerek, hedeflerine emin adımlarla yürümektedir. Şirketimizin amacı 2021 sonu itibarıyla 250 milyon TL ciroya ulaşmaktır. Mutlu sermayedar, mutlu çalışan, tedarikçilerine karşı saygılı davranış tutumu ve ideal hizmet kalitesiyle bu hedeflere ulaşabileceğine inancı tamdır.