Giriş yap

VAP RENT A CAR ARAÇ FİLOSUNU 2021 MODEL ARAÇLAR İLE BÜYÜTÜYOR

VAP RENT A CAR ARAÇ FİLOSUNU 2021 MODEL ARAÇLAR İLE BÜYÜTÜYOR

 

Geniş araç filosu ve oldukça genç araçları ile adından sıkça söz ettiren VAP Rent A Car son dönem çalışmaları ile adından söz ettirmeye devam edecek gibi görünüyor. Öyle ki üst segmentte birçok markanın en lüks araçlarını filosuna katan VAP Rent A Car şimdi de 2021 model araç alımları ile herkese hitap etmeyi hedefliyor.

2021 Bahar ve Yaz sezonuna hazırlık yapan VAP araç filosunu hem yeni araçlar ile genişletiyor hem de 0 Km araç alımları ile araç filosunu gençleştiriyor. VAP Rent A Car’ın araç filosunda onlarca farklı markanın birçok modelini bulabilirsiniz. Örneğin; Yeni BMW X5, Land Rover Discovery, Alfa Romeo Stelvio ve Giulietta, Jaguar F-Pace gibi üst düzey araçları kolay kolay bir araç kiralama firmasında bulamazsınız ancak bu araçları VAP Rent A Car’da bulabilir, ister tek gün, isterseniz aylık ya da yıllık kiralayabilirsiniz.

Ayrıca firmada Renault Clio HB ve Symbol, Hyundai i10 ve i20, Citroen C-Elysee, Peugeot 301 gibi düşük maliyetli kiralama olanağı sunan araç modelleri de bulunmaktadır. Yine tüm bu araçların yanı sıra ticari araç kiralamada da VAP Rent A Car büyük bir deneyim ve uzmanlığa sahip. Ticari araç kiralamada da VAP Rent A Car ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Firma İletişim Bilgileri;

 Adres: Necip Fazıl Mh. Gaffar Okkan Cad. No:3 VAP PLAZA Ümraniye / İstanbul

 Telefon: 0 507 519 89 89

 Telefon: 0 507 978 07 07

 Telefon: 0 216 466 47 59

 E-posta: [email protected]