Giriş yap

Beykoz Araç Kiralama Firmaları Kiralikarabalar.com.tr'de!

Beykoz Araç Kiralama Firmaları Kiralikarabalar.com.tr'de!

İstanbul Anadolu yakasının boğaza nazır gözde ilçelerinden Beykoz'da kiralık araç ihtiyacınıza size özel hizmetler sunan firmaların ilanları ile sahip olun. Kiralık araç marka ve modelleri üye rent a car firmalarımız aracılığı ile sizleri sitemizde bekliyor. 

İstanbul iline özel Rent A Car firmaları ve tüm kiralık araç bilgilerini tek tıkla ayağınıza getiren kiralikarabalar.com.tr sizlerle. Bütçenize en uygun fiyatta, kullanım şeklinize en uygun araç seçimi için sizlere yardımcı olmak için buradayız. İstanbul Beykoz kiralık araç ve rent a acar firmaları sizere en uygun fiyatlarla tüm vasıta hizmetlerini sağlamaktadır. Firmanıza ya da şahsınıza ait aracınızı sitemiz üzerinden kiralayabilirsiniz. Tüm detaylarını belirttiğiniz ilanlarınız, maksimum 1 saat içerisinde yayına alınacaktır. Web sitemizde yaptığınız hiçbir işlemden komisyon talebimiz bulunmamaktadır. Üyelik paketlerimizden herhangi birine sahip olduğunuz takdirde, ilk 10 aracınızı ücretsiz yayınlayabilirsiniz. Kullanıcıya kolaylık sağlayan alt yapımız sayesinde, dükkânınızı birkaç dakika içerisinde açabilir, ilan girişine başlayabilirsiniz. Beykoz ilanları ve araç arayanların buluşma noktası olarak hizmete hazırız.

Size sunulan kontrol paneli sayesinde birçok işleme hızlıca erişebilirsiniz. ‘Profilinizi Yönetin’ kısmından; mağaza açabilir, mesajlarınızı kontrol edebilir, reklam satın alabilirsiniz. İlanlarınızı dopinglemek için size sunulan çeşitli reklamları ihtiyacınıza yönelik olarak kullanabilirsiniz. Örneğin; Ford marka bir araca sahipsiniz ve kiralamak için ilan verdiniz. Bu aracınızı ‘Marka Kategorisi Vitrini’ reklamı ile ilanların marka sayfası açılır açılmaz ilk sırada görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede daha fazla müşteriye ulaşabilir, aracınızı geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Panelde bulunan ‘Araçlarınızı Yönetin’ kısmından ise; müşterilerinizi görüntüleyebilir, araç muayene bilgilerini girebilir veya rezervasyonlarınızı kontrol edebilirsiniz. Aracınız ile ilgilenen müşteriler ile web sitemiz üzerinden ücretsiz mesajlaşabilir ya da belirttiğiniz telefon numarasından size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Hemen sizlerde Beykoz kiralık araç hizmeti vermek için platformumuz üzernden dükkan açabilirsiniz. Rent A Car firmasına sahip iseniz ‘Rent A Car’ programı satın alabilirsiniz. Web sitemizde araçlarınızın teknik takibini yapabileceğiniz, müşterilerinizin bigilerini saklayabileceğiniz, aracınız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabileceğiniz Rent A Car takip programı bulunmaktadır. Bu özelliği dileyen herkes ücretsiz olarak kullanabilir.

İhtiyacınız olan araç için çok yönlü ve bilgilendirici ilanlarımız, araç sahipleri ile birebir iletişime geçebilme özelliğimiz ve titizlikle seçilen üyelerimiz ile sizlere maksimum fayda ve memnuniyet sunuyoruz. Bu eşsiz dünyaya geç kalmayın.